Промивна ванна, з поліетилену, 100 х 62 х 28 см, 100 л, Kerbl
SKU
29415
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29415 |
| Старий код SKU | 10-5050 |
| Код постачальника | 29415 |
| Основний EAN-13 | 4018653294154 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84368090 |
| Країна походження | Słowenia |
| Ємність/Об'єм | 100 l |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм | 100 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 62 cm |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 4 kg |
| Маса нетто | 4 kg |


