Проволочна пастка для полівок і кротів VoleX Bayern, Kerbl
SKU
299623
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299623 |
| Старий код SKU | 12-0013 |
| Код постачальника | 299623 |
| Основний EAN-13 | 4018653099872 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/1440 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 9 cm |
| Чиста вага продукту | 0.205 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 12.762 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
