Пружина для клапана чавунна напувалка з язичком з нержавіючої сталі, Kerbl
SKU
22217
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22217 |
| Старий код SKU | 10-2007-006 |
| Код постачальника | 22217 |
| Основний EAN-13 | 4018653283240 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/200 |
| Чиста ширина продукту | 1 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 2.8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.002 kg |
| Ширина коробки | 11 cm |
| Висота коробки | 9 cm |
| довжина коробки | 19 cm |
| Вага коробки | 0.4 kg |
| Маса нетто | 0.002 kg |
