Пташине гніздо з трави, підвісне, 27 х 12 см, Kerbl
SKU
82980
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82980 |
| Код постачальника | 82980 |
| Код CN | 46021990 |
| Основний EAN-13 | 4018653216576 |
| Діаметр | 12 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/216 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 26 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.235 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
| Висота коробки | 56 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 8.46 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
