Пуходерка + гребінець для догляду за шерстю, 16 х 6 см, коралово-сірий, Kerbl
SKU
80848
- для видалення вільного волосся та легких ковтунів з підшерстка
- з гребінцем для чищення в комплекті
- ніжна та м'яка
- м'яка щетина
- ергономічна форма ручки, з боковими гумовими вставками для забезпечення оптимальної роботи
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80848 |
| Код постачальника | 80848 |
| Код CN | 96039091 |
| Основний EAN-13 | 4018653216347 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/72/1152 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 18.5 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 1.8 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
