Пуходерка + гребінець для догляду за шерстю, 16 х 6 см, жовто-сіра, Kerbl
SKU
81824
- для видалення волосся і світлих ковтунів з підшерстя гризунів
- з чистячою щіткою
- ніжний і м'який
- м'яка щетина
- ергономічна форма ручки з боковими гумовими пластинами для оптимальної роботи.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81824 |
| Код постачальника | 81824 |
| Код CN | 96039091 |
| Основний EAN-13 | 4018653216538 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/72/1152 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 18.5 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 1.8 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
