Путы для фіксації ніг поросят, стрічка-липучка, 12 шт, Kerbl
SKU
22891
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22891 |
| Старий код SKU | 02-0061 |
| Код постачальника | 22891 |
| Основний EAN-13 | 4018653081372 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.058 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Висота коробки | 48 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 5.8 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
