Ранцева каністра 2,5 л, для шприца 23611
SKU
27400
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 27400 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4035873033073 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39233090 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 27400 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.42 kg |
| Старий код SKU | 09-0102-002 |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 34 cm |
| Чиста вага продукту | 0.415 kg |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
