Ratron Paste Power Pads 29 ppm 450 г, CIT
SKU
299464
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12-7073 |
| Старий код SKU | 12-7073 |
| Основний EAN-13 | 4013441201208 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 38089910 |
| Країна походження | Niemcy |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/560 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 7.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 72 cm |
| Маса нетто | 0.607 kg |
