Ремінь для прив'язі корів, нейлон, 10 м х 25 мм, Kerbl
SKU
12227
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12227 |
| Старий код SKU | 01-2179 |
| Код постачальника | 12227 |
| Основний EAN-13 | 5908266921792 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 58063210 |
| Країна походження | Czechy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/200/1000 |
| Чиста вага продукту | 0.083 kg |
| Вага коробки | 16.6 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
