Ремонтний комплект для поплавкового клапана XtraFlo, Kerbl
SKU
223443
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223443 |
| Старий код SKU | 10-0796 |
| Код постачальника | 223443 |
| Основний EAN-13 | 9416405103955 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Nowa Zelandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.089 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 0.89 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
