Рептух для сіна, білий, 120 x 90 см, Kerbl
SKU
321998
- розмір осередків 3 x 3 см
- сприяє правильному годуванню
- економія до 30% корму
- виключно міцне та довговічне
- сітка з дрібними осередками забезпечує безліч переваг: більш тривалий час годування, запобігання заздрості до їжі тощо.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | білий |
| Другий код | 321998 |
| Основний EAN-13 | 4018653933343 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 321998 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 56081930 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/150 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 26.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.925 kg |
| Маса нетто | 0.93 kg |
| Ширина коробки | 62 cm |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 68 cm |
| Вага коробки | 24.432 kg |
