Респіраторна маска FFP3 з клапанною чашкою, 3 шт./блістерна упаковка
SKU
34694/10
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 34694/10 |
| Основний EAN-13 | 4018653139141 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079093 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/216 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 12.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 16.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.343 kg |
| Ширина коробки | 33.5 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 4.623 kg |
| Маса нетто | 0.34 kg |
