Рідке мило для універсального використання, 5 л, Kerbl
SKU
151176
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151176 |
| Старий код SKU | 10-4122 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653038376 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 34025090 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 151176 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/90 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 24 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 5.211 kg |
| Маса нетто | 5.21 kg |
