"Різьбовий швидкороз'ємний з'єднувач з 2 частин, 1/2"", латунь, Kerbl"
SKU
292114
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 292114 |
| Старий код SKU | 10-0833 |
| Код постачальника | 292114 |
| Основний EAN-13 | 4018653198278 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 74122000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/300/18000 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 3.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 4.3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.038 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 18.5 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 11.4 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |