"Різьбовий швидкороз'ємний з'єднувач з 2 частин, 1/2"" ВР, латунь, Kerbl"
SKU
292115
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 292115 |
| Старий код SKU | 10-0834 |
| Код постачальника | 292115 |
| Основний EAN-13 | 4018653198285 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 74122000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/200/12000 |
| Чиста ширина продукту | 3.6 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 5.2 cm |
| Чиста вага продукту | 0.059 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 11.8 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |