Різаки для бокової обробки копит, 64 см, Kerbl
SKU
165
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 165 |
| Старий код SKU | 01-3150 |
| Код постачальника | 165 |
| Основний EAN-13 | 3338020036240 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82032000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/150 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 64 cm |
| Чиста вага продукту | 2.925 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
| Висота коробки | 14.5 cm |
| довжина коробки | 67 cm |
| Вага коробки | 14.625 kg |
| Маса нетто | 2.93 kg |
