Розширювач тунелю для дверцят для котів, 50 мм, білий, для 80872, 80871, 82870, 80869, Kerbl
SKU
80876
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80876 |
| Код постачальника | 80876 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4050358162604 |
| Додаткова інформація | Przedłużenie tunelu 50 mm białe |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/240 |
| Чиста ширина продукту | 18.7 cm |
| Чиста висота продукту | 7.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 23.3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.291 kg |
| Маса нетто | 0.29 kg |
| Висота коробки | 41.1 cm |
| довжина коробки | 45.7 cm |
| Вага коробки | 6.735 kg |
| Ширина коробки | 41.5 cm |
