Розсувні дверцята 300 х 400 см для автоматичного механізму курятника, Kerbl
SKU
70570
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70570 |
| Старий код SKU | 04-0366 |
| Код постачальника | 70570 |
| Основний EAN-13 | 4018653750704 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 76101000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 31 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 1.258 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 13.33 kg |
| Маса нетто | 1.26 kg |
