Розв'язка панічний гачок і карабін для транспортування, синій, 35-90 см, Kerbl
SKU
32089
- зі стабільним антипаніком і карабіном
- довжина безступінчасто регулюється від 35 до 90 см.
- надзвичайно міцний
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | синій |
| Другий код | 32089 |
| Основний EAN-13 | 4018653938263 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 32089 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Походження | Зроблено в Німеччині |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/300 |
| Чиста ширина продукту | 5.2 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 75 cm |
| Чиста вага продукту | 0.33 kg |
| Маса нетто | 0.33 kg |
