Розв'язка панічний гачок і карабін з ланцюгом для транспортування, синій, 70 см, Kerbl
SKU
32161
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 32161 |
| Старий код SKU | 05-0465 |
| Код постачальника | 32161 |
| Колір виробника | синій |
| Основний EAN-13 | 4018653321614 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Походження | Зроблено в Німеччині |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/300 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 85 cm |
| Чиста вага продукту | 0.56 kg |
| Маса нетто | 0.56 kg |
