Розв'язка з PVC-покриттям, панічний гачок і карабін, 70 см, Kerbl
SKU
321415
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 321415 |
| Старий код SKU | 05-0467 |
| Основний EAN-13 | 4018653098615 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 321415 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/800 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.43 kg |
| Маса нетто | 0.43 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
| Висота коробки | 20.5 cm |
| довжина коробки | 35.5 cm |
| Вага коробки | 9.191 kg |
