Ручка для воріт електроогорожі, антрацит, Kerbl
SKU
44981-RE
| Країна походження | Polska |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653271230 |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Другий код | 44981-RE |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Код CN | 85469010 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/1260/2520 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-5091 |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 2.44 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.122 kg |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
