Ручний дозатор-насос для каністри NJP 5 л, Kerbl
SKU
15564
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15564 |
| Старий код SKU | 01-6124-001 |
| Країна походження | Holandia |
| Основний EAN-13 | 4018653155646 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15564 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/200 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.022 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 4.4 kg |
