Ручний дозатор-помпа 36 см, 5/10/30 л, з подачею 30 мл, Kerbl
SKU
151811
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151811 |
| Старий код SKU | 01-5392 |
| Країна походження | Wielka Brytania |
| Основний EAN-13 | 4018653907177 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 84132000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 151811 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/320 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.166 kg |
| Маса нетто | 0.17 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 52 cm |
| Вага коробки | 6.64 kg |
