Ручний лічильник тварин (клікер), 4-значний, Kerbl
SKU
2150
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2150 |
| Старий код SKU | 03-0087 |
| Код постачальника | 2150 |
| Основний EAN-13 | 4018653210505 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90291000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/240 |
| Чиста ширина продукту | 5.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.066 kg |
| Ширина коробки | 11 cm |
| Висота коробки | 6 cm |
| довжина коробки | 26.5 cm |
| Вага коробки | 0.792 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
