Ручний молот для стовпчиків до 100 мм, 12 кг, Kerbl
SKU
44471
| Країна походження | Chiny |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653444719 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 44471 |
| Код постачальника | 44471 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 12 kg |
| Код CN | 73269098 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-0239 |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 121 cm |
| Чиста вага продукту | 12 kg |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
