Рукавиця з мікрофібри для миття собак, синя, Kerbl
SKU
82257
- з мікрофібри
- ніжна для лап і шкіри
- з гумовим манжетом
- універсальна, для лівшів і правшів
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82257 |
| Код постачальника | 82257 |
| Колір виробника | глибокий синій |
| Код CN | 63071090 |
| Основний EAN-13 | 4018653822579 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/800 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 24.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.08 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 8 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
