Щипці для затягування носових скоб, Kerbl
SKU
2259
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2259 |
| Старий код SKU | 02-0067 |
| Код постачальника | 2259 |
| Основний EAN-13 | 4018653220597 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82032000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/200 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.237 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 22.5 cm |
| довжина коробки | 28 cm |
| Вага коробки | 24.361 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
