Щит для загону свиней, 126 х 76 см, синій, Kerbl
SKU
221231
• Для забезпечення гігієни та запобігання перенесенню бактерій між різними ділянками
• Висока стійкість завдяки литим заглибинам
• Легка вага для зручності використання
• Матеріал: пластик
• Небитка конструкція
Довжина: 126 см
Ширина: 76 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221231 |
| Старий код SKU | 02-0047 |
| Код постачальника | 221231 |
| Основний EAN-13 | 4018653016503 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/36 |
| Чиста ширина продукту | 76 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 126 cm |
| Чиста вага продукту | 4.859 kg |
| Ширина коробки | 77 cm |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 126 cm |
| Вага коробки | 19.436 kg |
| Маса нетто | 4.86 kg |
