Щітка-чесалка для корів і коней напівкругла XL, Kerbl
SKU
293105
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 293105 |
| Старий код SKU | 01-6395 |
| Код постачальника | 293105 |
| Основний EAN-13 | 4018653285718 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Новинка |
| Габаритний продукт | Ні |
| Глибина | 11 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/57 |
| Чиста ширина продукту | 31 cm |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 2.52 kg |
| Маса нетто | 2.52 kg |
