Щітка для чесалки для корів HAPPYCOW Bully, Kerbl
SKU
293130-2
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 293130-2 |
| Старий код SKU | 01-6369 |
| Код постачальника | 293130-2 |
| Основний EAN-13 | 4018653282250 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/80 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 90 cm |
| Чиста вага продукту | 2.955 kg |
| Маса нетто | 2.96 kg |
