Щітка для чесалки HAPPYCOW FlexiSwing, Kerbl
SKU
18671
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 18671 |
| Старий код SKU | 01-2788 |
| Код постачальника | 18671 |
| Основний EAN-13 | 5902385824903 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96035000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 43.5 cm |
| Чиста висота продукту | 43.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 75 cm |
| Чиста вага продукту | 11 kg |
| Маса нетто | 11 kg |

