Щітка для гриви та хвоста для коня WaterLily, м'яка, 17 х 8 см, MagicBrush
SKU
3297681
- екологічно стійке виробництво пластику: до 60% переробленого матеріалу в пластику (ПП); додаткове використання волокон рису та соломи до 55%
- щетина на 65% складається з натурального кінського волосся і на 35% з перероблених синтетичних волокон.
- з петлею (100% бавовна) для руки
- довжина щетини: 3 см
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 3297681 |
| Основний EAN-13 | 4018653190166 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3297681 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/30/800 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 0.212 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 8.5 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 2.14 kg |
