Щітка для котів Blue Sky, блакитна, 16,5 х 6,5 см, MagicBrush
SKU
81901
Щітка MagicBrush призначена для собак з короткою та середньою довжиною шерсті. Структура та форма зубців дозволяють ефективно та делікатно чистити, одночасно масажуючи улюбленця. Чудово підходить для використання на мокрій шерсті. Щітка MagicBrush виготовлена з високоякісного пластику відповідно до суворих вимог ЄС. MagicBrush – легка та універсальна щітка, що покращує самопочуття собаки.
- можна прати при макс. 60°C
- 16,5 x 6,5 x 3 см
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 81901 |
| Код постачальника | 81901 |
| Колір виробника | блакитне небо |
| Основний EAN-13 | 4044478010150 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/80/2400 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 3.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.057 kg |
| Ширина коробки | 34.7 cm |
| Висота коробки | 23.6 cm |
| довжина коробки | 46.6 cm |
| Вага коробки | 4.56 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
