Щітка для котів Pink Candy, рожева, 16,5 х 6,4 см, MagicBrush
SKU
83282
Ваш пухнастий друг також заслуговує трохи балування з MagicBrush! Новинка, MagicBrush Cat Brush для щоденного чищення, догляду або масажу.
- ідеально підходить для руки
- вигнута форма забезпечує доступ до важкодоступних частин тіла
- ніжний масаж покращує самопочуття тварини
- щітки виробляються, друкуються та упаковуються в ЄС
- довжина щітки: 2 см
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 83282 |
| Код постачальника | 83282 |
| Основний EAN-13 | 4018653141311 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/80/2400 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 3.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.057 kg |
| Ширина коробки | 34.7 cm |
| Висота коробки | 23.6 cm |
| довжина коробки | 46.6 cm |
| Вага коробки | 4.56 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
