Щітка для шерсті та гриви Wurzel, з ремінцем, 20 х 8,5 см, різні кольори, Haas
SKU
321306
- потужна щітка для чищення, виготовлена з кольорового синтетичного матеріалу
- з нейлоновою ручкою
- 200 x 85 мм
- у різних кольорах
| Марка | HAAS |
|---|---|
| Другий код | 321306 |
| Основний EAN-13 | 4025589206809 |
| Виробник | Wilhelm Haas Bürstenfabrik |
| Код постачальника | 321306 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/56 |
| Чиста ширина продукту | 8.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.212 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 10.6 kg |
