Щітка для шерсті з м'якою щетиною для котів і собак, 20 см, Kerbl
SKU
80847
- видаляє найдрібніші частинки пилу та робить
пальто блискучим - ергономічна форма ручки, з боковими ручками.
- гумові стрічки для оптимальної роботи
- матеріал щетини: синтетика
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80847 |
| Код постачальника | 80847 |
| Код CN | 96039091 |
| Основний EAN-13 | 4018653216330 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/72/1008 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 26.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.09 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 33.5 cm |
| Вага коробки | 2.16 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
