Щітка для собак Golden, 16,5 х 6,5 см, MagicBrush
SKU
80143
MagicBrush ідеально підходить для собак з короткою та середньою шерстю.
Спеціальна структура та форма щетини дозволяють ефективно та делікатно чистити, одночасно надаючи масажний ефект. Також відмінно підходить для вологого чищення.
MagicBrush виготовлений з високоякісного пластику, що відповідає вимогам ЄС.
MagicBrush: легкий, універсальний, який змушує вашу собаку почуватися чудово!
- можна прати в пральній машині при температурі 60 °C
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 80143 |
| Код постачальника | 80143 |
| Код CN | 96039091 |
| Основний EAN-13 | 4018653282762 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/80/2400 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.056 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 23.5 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 4.965 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
