Щітка для собак Ocean Blue, м'яка, 16,5 х 6,5 см, MagicBrush
SKU
81954
Тепер є також м'яка щітка MagicBrush для вашої собаки! Вона ідеально підходить для особливо чутливих собак, короткошерстих порід і для чутливих частин тіла, таких як голова або живіт. Забезпечте своїй собаці належний догляд і чистку за допомогою MagicBrush!
- ультрам'яка щетина Quadro чистить особливо делікатно
- ніжний масаж покращує самопочуття собаки
- щітки виробляються, друкуються та упаковуються в ЄС
- можна прати в пральній машині при 60 °C
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 81954 |
| Код постачальника | 81954 |
| Основний EAN-13 | 4018653141304 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/80/2400 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 3.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.057 kg |
| Ширина коробки | 34.7 cm |
| Висота коробки | 23.6 cm |
| довжина коробки | 46.6 cm |
| Вага коробки | 4.56 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
