Щітка-гребінець для гризунів, м'яка, 20,5 см, сіро-жовта, Kerbl
SKU
81823
- для видалення повсті, бруду та килимків від гризунів
- закруглені кінчики тичинок
- антистатичний
- ергономічна форма рукоятки з боковими гумовими накладками для забезпечення оптимальної роботи.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81823 |
| Код постачальника | 81823 |
| Код CN | 96039091 |
| Основний EAN-13 | 4018653216521 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.13 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 24.5 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 3.12 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
