Щітка-йоржик для чищення трубопроводів, пляшок і банок, 70 мм х 62 см, біла, Kerbl
SKU
151831
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151831 |
| Старий код SKU | 01-6117 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653906514 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 96039091 |
| Діаметр | 70 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 151831 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/1800 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 0.115 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Ширина коробки | 60 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 120 cm |
| Вага коробки | 11.5 kg |
