Щітка з короткою ручкою, синьо/біла, 14 см, Kerbl
SKU
151780
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151780 |
| Старий код SKU | 01-5450 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653922088 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 96039091 |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 151780 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/550 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.212 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Ширина коробки | 25.5 cm |
| Висота коробки | 9 cm |
| довжина коробки | 35 cm |
| Вага коробки | 1.06 kg |
