Щітка з жорсткою щетиною, 42 см, червона, Kerbl
SKU
2951
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2951 |
| Старий код SKU | 10-5401 |
| Код постачальника | 2951 |
| Основний EAN-13 | 4018653290514 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 42 cm |
| Чиста вага продукту | 1.32 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 13.2 kg |
| Маса нетто | 1.32 kg |
