Сетка для овец TitanLight Net, 50 м × 108 см, с заостренными концами, оранжево-черная, Kerbl
SKU
27353
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27353 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653129708 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 56081930 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Штирь | Одинарний |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 6.78 kg |
| Старий код SKU | 11-4099 |
| Чиста висота продукту | 17.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 131 cm |
| Чиста вага продукту | 6.782 kg |
| Чиста ширина продукту | 19.5 cm |
