Шафа для сідла та амуніції, 60 x 60 x 150 см, з 2 тримачами для сідла, Kerbl
SKU
326132
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 326132 |
| Основний EAN-13 | 4018653936368 |
| Глибина | 60 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 326132 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 94032080 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 60 cm |
| Чиста висота продукту | 150 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 38 kg |
| Маса нетто | 38 kg |
