Шафка для котячого лотка Helena, біла, 64 х 46 х 65 см, Kerbl
SKU
82662
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82662 |
| Код постачальника | 82662 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653826621 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/14/1000 |
| Чиста ширина продукту | 50 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 69 cm |
| Чиста вага продукту | 10.5 kg |
| Маса нетто | 10.5 kg |
