Шафка для котячого лотка Ida, сіро-біла, 45 х 58 х 60 см, Kerbl
SKU
81569
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81569 |
| Код постачальника | 81569 |
| Основний EAN-13 | 4018653963708 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/1050 |
| Чиста ширина продукту | 57 cm |
| Чиста висота продукту | 17.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 64 cm |
| Чиста вага продукту | 11 kg |
| Маса нетто | 11 kg |
