Шамбар'єр для корди, чорний, 180 см
SKU
32365
- скловолокно
- плетений
| Марка | COVALLIERO |
|---|---|
| Колір виробника | чорний |
| Розмір | 180 cm |
| Другий код | 32365 |
| Основний EAN-13 | 4018653323656 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 32365 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 66020000 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/70/980 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 0.258 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 185 cm |
| Вага коробки | 18.06 kg |
