Шампунь для коней Dermocan, очищуючий, 500 мл, Pharmakas Horse Fitform
SKU
32525
| Марка | PHARMAKAS HORSE FITFORM |
|---|---|
| Другий код | 32525 |
| Старий код SKU | 05-9122 |
| Основний EAN-13 | 4005611020047 |
| Виробник | Pharmaka GmbH |
| Код постачальника | 32525 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 33079000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/600 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.585 kg |
| Маса нетто | 0.59 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 24.5 cm |
| Вага коробки | 3.656 kg |
